Suplování:   Středa 24.1.2018 (1. týden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

7.A

LK

LK

LK

LK

LK

LK

           

7.B

LK

LK

LK

LK

LK

             

7.C

LK

LK

LK

LK

LK

LK

           

9.A

         

Odp

           

9.B

         

Odp

           

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Coufalová Lucie

   

SmoL

KubE

JisA

-

           

Eisman Marek

HauZ

SůvD

....

..

SůvD

..

           

Hesová Jana

DvoP

DvoP

DvoP

DvoP

....

             

Honsová Kateřina

ThoM

ThoM

ThoM

ThoM

 

SluM

           

Khýrová Lenka

ŘehR

Ric

Ric

Ric

Ric

....

           

Labák Marek

....

..

ŘehR

ŘehR

-

-

           

Pajačová Šárka

SchT

HauZ

-

..

-

..

           

Panošová Martina

-

-

-

PurJ

PurJ

-

-

         

Pavelka Petr

-

-

SchT

SchT

ŘehR

             

Pavelka Petr

         

-

           

Slunéčková Marcela

       

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Brtnová Věra

2.hod

odpadá

Aj

7.C (A1)+

 

Lyžařský kurz

Dolínková Markéta

11:40 - 12:35 dohled šatna

 

Dvořáková Petra

1.hod

supl. (HesJ)

Čj

3.D

(3.D)

 
 

2.hod

supl. (HesJ)

M

3.D

(3.D)

 
 

3.hod

supl. (HesJ)

Čj

3.D

(3.D)

 
 

4.hod

supl. (HesJ)

Pr

3.D

(3.D)

 

Haubová Zuzana

1.hod

supl. (EisM)

Tv

3.B

(TM)

 
 

2.hod

supl. (PajŠ)

Tv

8.B (T2)+

(TM)

 
 

5.hod

odpadá

Čj

7.C

 

Lyžařský kurz

Jiskrová Andrea

5.hod

supl. (CouL)

P

8.B

(8.B)

 
 

6.hod

odpadá

Hv

7.A

 

Lyžařský kurz

 

13:30 - 14:05 dohled šatna

 

Kubů Eliška

1.hod

odpadá

Z

7.B

 

Lyžařský kurz

 

3.hod

odpadá

Z

7.A

 

Lyžařský kurz

 

4.hod

supl. (CouL)

P

8.A

(8.A)

 

Richtrová Jana

2.hod

supl. (KhyL)

M

5.B

(5.B)

 
 

3.hod

supl. (KhyL)

Čj

6.B

(6.B)

 
 

4.hod

supl. (KhyL)

Čj

5.B

(5.B)

 
 

5.hod

supl. (KhyL)

Čj

5.B

(5.B)

 

Naďová Pavla

11:40 - 12:35 dohled jídelna

 

Purkar Jan

4.hod

spojeno (PanM)

Sp

6.C (S2)

(D)

 
 

5.hod

spojeno (PanM)

Sp

6.C (S2)

(D)

 

Řehák Robert

1.hod

spojeno (KhyL)

Aj

6.B (A2)+

(JU1)

 
 

2.hod

odpadá

Aj

7.B (A4)+

 

Lyžařský kurz

 

3.hod

spojeno (LabM)

Aj

8.B (A1)+

(JU1)

 
 

4.hod

supl. (LabM)

F

6.B

(FY)

 
 

5.hod

supl. (PavP)

M

8.A

(8.A)

 

Schwarzbacher Zeman Tomáš

1.hod

supl. (PajŠ)

Z

9.A

(9.A)

 
 

3.hod

supl. (PavP)

M

9.B

(9.B)

 
 

4.hod

supl. (PavP)

M

8.B

(8.B)

 
 

12:35 - 13:30 dohled šatna

 

Smola Lukáš

3.hod

supl. (CouL)

M

3.A (M2)

(3.A)

 

Sůva David

1.hod

odpadá

P

7.C

 

Lyžařský kurz

 

2.hod

supl. (EisM)

Tv

8.B (T1)+

(TV1)

 
 

5.hod

supl. (EisM)

Tv

4.B

(TM)

 

Thomsonová Martina

1.hod

supl. (HonK)

Tv

1.E

(PL6)

 
 

2.hod

supl. (HonK)

Tv

1.E

(PL6)

 
 

3.hod

supl. (HonK)

1.E

(1.E)

 
 

4.hod

supl. (HonK)

1.E

(1.E)

 

Vondráček Martin

6.hod

odpadá

Ict

7.C (S2)

 

Lyžařský kurz

Slunéčková Marcela

6.hod

supl. (HonK)

Vl

4.C

(4.C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.E

1.hod

Tv

 

(PL6)

supluje

Thomsonová Martina

(HonK)

 

2.hod

Tv

 

(PL6)

supluje

Thomsonová Martina

(HonK)

 

3.hod

 

(1.E)

supluje

Thomsonová Martina

(HonK)

 

4.hod

 

(1.E)

supluje

Thomsonová Martina

(HonK)

3.A

3.hod

M

M2

(3.A)

supluje

Smola Lukáš

(CouL)

3.B

1.hod

Tv

 

(TM)

supluje

Haubová Zuzana

(EisM)

3.D

1.hod

Čj

 

(3.D)

supluje

Dvořáková Petra

(HesJ)

 

2.hod

M

 

(3.D)

supluje

Dvořáková Petra

(HesJ)

 

3.hod

Čj

 

(3.D)

supluje

Dvořáková Petra

(HesJ)

 

4.hod

Pr

 

(3.D)

supluje

Dvořáková Petra

(HesJ)

4.B

5.hod

Tv

 

(TM)

supluje

Sůva David

(EisM)

4.C

6.hod

Vl

 

(4.C)

supluje

Slunéčková Marcela

(HonK)

5.B

2.hod

M

 

(5.B)

supluje

Richtrová Jana

(KhyL)

 

4.hod

Čj

 

(5.B)

supluje

Richtrová Jana

(KhyL)

 

5.hod

Čj

 

(5.B)

supluje

Richtrová Jana

(KhyL)

6.A

1.hod

Aj

A2

(JU1)

spojí

Řehák Robert

(KhyL)

6.B

1.hod

Aj

A2

(JU1)

spojí

Řehák Robert

(KhyL)

 

3.hod

Čj

 

(6.B)

supluje

Richtrová Jana

(KhyL)

 

4.hod

F

 

(FY)

supluje

Řehák Robert

(LabM)

6.C

1.hod

Aj

A2

(JU1)

spojí

Řehák Robert

(KhyL)

 

4.hod

Sp

S2

(D)

spojí

Purkar Jan

(PanM)

 

5.hod

Sp

S2

(D)

spojí

Purkar Jan

(PanM)

8.A

2.hod

Tv

T1

(TV1)

supluje

Sůva David

(EisM)

 

2.hod

Tv

T2

(TM)

supluje

Haubová Zuzana

(PajŠ)

 

3.hod

Aj

A1

(JU1)

spojí

Řehák Robert

(LabM)

 

4.hod

P

 

(8.A)

supluje

Kubů Eliška

(CouL)

 

5.hod

M

 

(8.A)

supluje

Řehák Robert

(PavP)

8.B

2.hod

Tv

T1

(TV1)

supluje

Sůva David

(EisM)

 

2.hod

Tv

T2

(TM)

supluje

Haubová Zuzana

(PajŠ)

 

3.hod

Aj

A1

(JU1)

spojí

Řehák Robert

(LabM)

 

4.hod

M

 

(8.B)

supluje

Schwarzbacher Zeman Tomáš

(PavP)

 

5.hod

P

 

(8.B)

supluje

Jiskrová Andrea

(CouL)

9.A

1.hod

Z

 

(9.A)

supluje

Schwarzbacher Zeman Tomáš

(PajŠ)

9.B

3.hod

M

 

(9.B)

supluje

Schwarzbacher Zeman Tomáš

(PavP)

Pedagogický dohled u třídy:

7.A, 1.- 6. hod - Eisman Marek, Labák Marek, Pajačová Šárka, Panošová Martina, Pavelka Petr

7.B, 1.- 5. hod - Eisman Marek, Labák Marek, Pajačová Šárka, Panošová Martina, Pavelka Petr

7.C, 1.- 6. hod - Eisman Marek, Labák Marek, Pajačová Šárka, Panošová Martina, Pavelka Petr

 

Zpracováno v systému Bakaláři